Brak wyników dla podanej frazy

KARTA PODARUNKOWA MIŁY GEST MOŻLIWOŚCI

WYGODNY I UNIWERSALNY PREZENT

KARTA PODARUNKOWA
MIŁY GEST DLA OBDAROWANEGO

Jeśli zastanawiasz się jaki prezent będzie idealny na urodziny, imieniny, w rocznicę czy od święta. Może planujesz komuś zrobić przysługę, podziękować , uszczęśliwić, obdarować kogoś bliskiego albo znajomego w pracy. Postaw na kartę podarunkową i zakupy w sklepach Torimpex. Określ jaka wartość będzie odpowiednia . Za kwotę w przedziale od 100 do 350zł można zrobić spore zakupy. Taki prezent z pewnością sprawi wiele radości obdarowanej osobie i co istotne, na pewno będzie trafionym wyborem.

KORZYŚCI NASZEJ
KARTY PODARUNKOWEJ

Postaw na prezent, który ucieszy obdarowanego i wywoła uśmiech zadowolenia. Każdy kto lubi i robi zakupy będzie zadowolony z takiego prezentu.

Dzięki karcie podarunkowej obdarowana osoba sama kupi produkty jakie potrzebuje i nie zostanie postawiona w niekomfortowej sytuacji z nietrafionym prezentem. W sklepie Torimpex posiadamy ponad 5.000 produktów spożywczych, drogeryjnych, środków czystości, chemii, produktów do domu, dla zwierząt, ogrodu czy auta.

Uniwersalny prezent dla każdego
Trafiony prezent na każdą okazję
Ponad 5.000 tysięcy produktów do wyboru

Dobra okazja by obdarować.

Dzień Mamy, Babci i Dziadka, to wyjątkowa okazja aby podziękować i sprezentować miły upominek. Zawsze przyda się prezent który można zrealizować w dowolnym czasie i wg potrzeby. Często zdarza się, że chcielibyśmy odwdzięczyć się komuś za drobna przysługę, czy po prostu chcemy kogoś wspomóc. Dzięki nam i karcie podarunkowej będziemy mieć taką możliwość. Obdarowana osoba może, wybrać sama co potrzebuje i zapłacić wręczona kartą bezpośrednio przy kasie w naszym sklepie.

Okazja aby podziękować.

Karta podarunkowa to wyjątkowy bonus dla pracownika, bądź załogi. Podarowana karta zastępuje tradycyjny przelew na konto czy gratyfikację pieniężną. Jest to doskonałe rozwiązanie jako sposób nagrody, motywacji czy premii okolicznościowej. Każdy pracownik chętnie otrzyma upominek pod koniec roku, czy na imieniny na zakupy w swojej ulubionej sieci sklepów spożywczych.

Jak kupić kartę upominkową?

Kartę upominkową można kupić w sklepie internetowym wybierając produkt z preferowaną kwotą doładowania.

Istnieje również możliwość zakupu karty stacjonarnie w sklepie przy ul. Leszczynowej 3 w Toruniu (biuro sklepu internetowego pomiędzy sklepem Torimpex a Apteką) .

 

Gdzie odebrać kartę upominkową?

Odbiór karty możliwy jest przy ul. Leszczynowej 3 w Toruniu.

W jakim sklepie mogę skorzystać z karty podarunkowej?

Zapłata kartą podarunkową za zakupy możliwy jest w każdej kasie sklepów wymienionych poniżej:

  • Torimpex przy ul. Leszczynowej 3 w Toruniu,
  • Torimpex przy ul. Kaliskiego 9 w Toruniu.

Co jeśli na karcie nie mam wystarczających środków na zakupy?

Przykład:

Jeśli do zapłacenia mamy 105 zł a na karcie podarunkowej jest 100 zł środków do wykorzystania, różnicę można pokryć w dowolny sposób płatniczy dostępny w sklepie.

Co jeśli nie wykorzystam całej kwoty z karty?

Karta może być wykorzystywana wielokrotnie. Jeżeli nie wykorzystaliśmy wszystkich środków podczas jednych zakupów możemy użyć jej ponownie przy okazji następnej wizyty.

Karta podarunkowa ważna jest przez cały rok w przypadku zbliżającego się terminu wygaśnięcia środków wystarczy ją doładować dowolną kwotą, wtedy termin automatycznie jest przedłużany o kolejny rok.

Czy mogę zapłacić kartą podarunkową w sklepie internetowym?

Na chwilę obecna nie mamy możliwości technicznych do przeprowadzenia transakcji kartą podarunkową w sklepie online. Zachęcamy do odwiedzin dwóch sklepów stacjonarnych z możliwością płatności kartą podarunkową:

  • Torimpex przy ul. Leszczynowej 3 w Toruniu,
  • Torimpex przy ul. Kaliskiego 9 w Toruniu.

Regulamin

Regulamin Karty Podarunkowej znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.torimpex.pl/regulamin

100,00
szt.
100 zł/szt.
text
150,00
szt.
150 zł/szt.
text
200,00
szt.
200 zł/szt.
text
250,00
szt.
250 zł/szt.
text
300,00
szt.
300 zł/szt.
text
350,00
szt.
350 zł/szt.
text
1,29
1.29 zł/
text
0,79
0.79 zł/
text

Torimpex Club

Zbieraj punkty i wymieniaj na rabaty
Zobacz więcej

Karta Podarunkowa

Obdaruj bliską osobę wyjątkowym prezentem
Zobacz więcej

Dostawa do domu

Ustal wygodny termin dostawy zakupów
Zobacz więcej

Nasza historia

Nasza historia trwa już ponad 30 lat
Zobacz więcej

Lokalnie Tradycyjnie Blisko

Toruńska sieć sklepów spożywczych