TORIMPEX TRADYCYJNIE | LOKALNIE | BLISKO

JESTEŚMY W TORUNIU OD 1990 ROKU

JESTEŚMY LOKALNI, DZIAŁAMY LOKALNIE OD PONAD 30 LAT JESTEŚMY DLA TORUNIA

Jesteśmy lokalną siecią sklepów spożywczych znaną w Toruniu od 1990 roku. W ciągu tych przeszło 30 lat nasz pierwszy osiedlowy sklepik ewoluował do rozmiarów sieci dziewięciu supermarketów, które cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców Torunia. Nasza działalność jest związana przede wszystkim z lokalną toruńską społecznością, dla której zmieniamy się i stale podnosimy oferowaną jakość produktów i usług.

DOSTARCZAMY ŚWIEŻE
PRODUKTY Z REGIONU

Codzienne wypieki z niemrożonego ciasta, świeże mięso, warzywa i owoce dostarczane od lokalnych producentów to atuty naszej lokalnej sieci.

W ramach bliskiej współpracy z lokalnymi dostawcami żywności, oferujemy codzienne świeże dostawy i pachnące produkty. Jesteśmy zdania, że każdy Klient zasługuje na to, by mieć dostęp do jak najzdrowszej żywności, a między innymi, codzienne świeżo wytworzone pożywienie, może być tego gwarancja.

Lokalnie, tradycyjnie, blisko

Współpraca z lokalnymi dostawcami zbudowana jest na bliskich relacjach w oparciu o długoterminowe, wiążące porozumienia. Elastyczna forma oraz obniżenie kosztów związanych z dostawą czy magazynowaniem produktów przekłada się na niższą cenne końcową zakupów naszych Klientów. Od lat realizujemy misje niewielkiego lokalnego sklepu z bogatym asortymentem, lokalnymi produktami regionu oraz niskimi cenami.

Długotrwałe relacje i najwyższa jakość

Niewiele firm może powiedzieć, o swoje ofercie że dostarcza produkty nie tyle Polskie, ile znacznie doprecyzują pochodzenie - od lokalnych dostawców z najbliższego regionu. Szczycimy się współpracą z takimi firmami jak: Wędliny Hajka, Pizzeria Piccolo, Kopernik SA, Kasprowicz, Borys, Palarnia Kawy Fonte, Nierychlewscy, Cukiernia F&F, Piekuś i wiele innych.

Z ZACHOWANIEM NASZYCH WARTOŚCI
STAWIAMY NA ROZWÓJ I DOSKONALENIE SIĘ

W ciągu kilku ostatnich lat zrealizowaliśmy wiele zmian w strukturze funkcjonowania i organizacji naszej firmy. Przeszliśmy rebranding naszej marki i sklepów, zakończyliśmy remonty stacjonarnych placówek. Obecnie jesteśmy na etapie udoskonalania sprzedaży sklepu online z dostawą produktów. Wszystkie te działania tworzymy z myślą o naszych Klientach w oparciu o wartości jakimi są lokalność, tradycja i bliskość.

Dostawa do domu

Ustal wygodny termin dostawy produktów
Zobacz więcej

Karta Podarunkowa

Obdaruj bliską osobą wyjątkowym prezentem
Zobacz więcej

Torimpex Club

Zbieraj punkty i wymieniaj na rabaty
Zobacz więcej

Nasza historia

Nasza historia trwa już ponad 30 lat
Zobacz więcej

Lokalnie Tradycyjnie Blisko

Toruńska sieć sklepów spożywczych

Serwis torimpex.pl korzysta z plików cookies. Zawarte w nich dane osobowe przetwarzane firmę Torimpex Trade sp.z o.o. w celach analitycznych i promocyjno-marketingowych pozwalających na poprawę jakości funkcjonowania serwisu i jakości świadczonych usług oraz dostosowywania wyświetlanych treści reklamowych do Twoich indywidualnych preferencji. Akceptując niniejszy komunikat bez zmian ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na uzyskiwanie dostępu i przechowywanie informacji zapisanych w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę poprzez zmianę ustawień dotyczących plików cookies na zasadach opisanych w naszej Polityce prywatności.