Brak wyników dla podanej frazy

TORIMPEX TRADYCYJNIE | LOKALNIE | BLISKO

JESTEŚMY W TORUNIU OD 1990 ROKU

JESTEŚMY LOKALNI, DZIAŁAMY LOKALNIE OD PONAD 30 LAT JESTEŚMY DLA TORUNIA

Jesteśmy lokalną siecią sklepów spożywczych znaną w Toruniu od 1990 roku. W ciągu tych przeszło 30 lat nasz pierwszy osiedlowy sklepik ewoluował do rozmiarów sieci dziewięciu supermarketów, które cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców Torunia. Nasza działalność jest związana przede wszystkim z lokalną toruńską społecznością, dla której zmieniamy się i stale podnosimy oferowaną jakość produktów i usług.

DOSTARCZAMY ŚWIEŻE
PRODUKTY Z REGIONU

Codzienne wypieki z niemrożonego ciasta, świeże mięso, warzywa i owoce dostarczane od lokalnych producentów to atuty naszej lokalnej sieci.

W ramach bliskiej współpracy z lokalnymi dostawcami żywności, oferujemy codzienne świeże dostawy i pachnące produkty. Jesteśmy zdania, że każdy Klient zasługuje na to, by mieć dostęp do jak najzdrowszej żywności, a między innymi, codzienne świeżo wytworzone pożywienie, może być tego gwarancja.

Lokalnie, tradycyjnie, blisko

Współpraca z lokalnymi dostawcami zbudowana jest na bliskich relacjach w oparciu o długoterminowe, wiążące porozumienia. Elastyczna forma oraz obniżenie kosztów związanych z dostawą czy magazynowaniem produktów przekłada się na niższą cenne końcową zakupów naszych Klientów. Od lat realizujemy misje niewielkiego lokalnego sklepu z bogatym asortymentem, lokalnymi produktami regionu oraz niskimi cenami.

Długotrwałe relacje i najwyższa jakość

Niewiele firm może powiedzieć, o swoje ofercie że dostarcza produkty nie tyle Polskie, ile znacznie doprecyzują pochodzenie - od lokalnych dostawców z najbliższego regionu. Szczycimy się współpracą z takimi firmami jak: Wędliny Hajka, Pizzeria Piccolo, Kopernik SA, Kasprowicz, Borys, Palarnia Kawy Fonte, Nierychlewscy, Cukiernia F&F, Piekuś i wiele innych.

Z ZACHOWANIEM NASZYCH WARTOŚCI
STAWIAMY NA ROZWÓJ I DOSKONALENIE SIĘ

W ciągu kilku ostatnich lat zrealizowaliśmy wiele zmian w strukturze funkcjonowania i organizacji naszej firmy. Przeszliśmy rebranding naszej marki i sklepów, zakończyliśmy remonty stacjonarnych placówek. Obecnie jesteśmy na etapie udoskonalania sprzedaży sklepu online z dostawą produktów. Wszystkie te działania tworzymy z myślą o naszych Klientach w oparciu o wartości jakimi są lokalność, tradycja i bliskość.

Torimpex Club

Zbieraj punkty i wymieniaj na rabaty
Zobacz więcej

Karta Podarunkowa

Obdaruj bliską osobę wyjątkowym prezentem
Zobacz więcej

Dostawa do domu

Ustal wygodny termin dostawy zakupów
Zobacz więcej

Nasza historia

Nasza historia trwa już ponad 30 lat
Zobacz więcej

Lokalnie Tradycyjnie Blisko

Toruńska sieć sklepów spożywczych